• Referanslar
  • Bizden Haberler
  • Demo Talebi
  • Biz Kimiz

Tem

2022 yılı yılı 27.yılımızı varlığınız. 1995 yılında, Tüm Elektronik Mühendislik San.ve Tic.Ltd. Şirketini kendi aralarında güven ve destekle kurduk. Bugün de ilk günün eğitimini ve tüm TEM dostları ile birlikte bir olarak, eğlenebileceksiniz ve müşteriyi en üst düzeyde karşılamaya devam edecekler.

Tüm Elektronik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti. bizler, sizlerden güven ve destekle kurduk. Bugün de ilk günün heyecanı ve tüm TEM dostları ile her alandaki yeniliklere, tüketicilere, piyasa şartlarına daha fazla uyum gösteren bir firma olma hedefindeyiz. Bu aşamadan faydalanabiliriz geri dönüşler, istekler, beklentiler çok önemli.

Firmamız 25' mühendisten oluşan Ar-Ge proje ile projesini geliştirmek, kendi tasarımınızı kullanarak ürün güvenliğinin %90'ını kendi tasarım ile tasarlayabilir. Ürettiği ve üretim elektronik terazi, baskül tartım ekipmanlarını yine kendi bayileri aracılığıyla tüm Türkiye'ye sağlamakta ve Avrupa'dan Ortadoğu'ya, Afrika'dan planlanan'ya 30'u yapılacak.

Türk Patent Enstitüsü tarafından kullanılmış olan ürünler olan Tüm Elektronik Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti, “TEM” markası ile üretim ve satış yapmaktadır. “TEM” markası elektronik tartı alanında uzman ve tercih edilen bir markadır. 30'dan fazla bir kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Markaya yönelik temelimiz ise, Türkiye'de standarttır.

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor