Yazılımlar

Restaurant Programı

Restaurant programı ve yazılımı, Türkiye’nin tamamına ve yurt dışına tedarik ettiğimiz muhteşem bir yazılımdır. Özellikleriyle büyük bir fark ortaya koyan Restaurant Programı, sizlere uygun fiyata kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Gereken tüm donanımlara entegre ettik! Pos Start donanımlarına “Donanımlar” kısmından erişebilirsiniz.

Restaurant programı; stok takibi, sipariş takibi, ürün takibi, hızlı kasa, fiyat güncelleme, stok kartları, vergi hesaplamaları, fiş yazdırma gibi temel ve diğer sayamadığımız yüzlerce özelliği içerisinde barındırmaktadır. Yerli yazılımcılarımız tarafından; sektörü bilen profesyoneller tarafından hazırlanan yazılımlarımız hizmetinizde!

Raporlar ve Satış Takibi

Hazırlamış olduğumuz detaylı raporlamalar sayesinde işletmenizin bilançosunu ince noktalara kadar takip edebileceksiniz. Sağlamış olduğumuz bu hizmet sayesinde işletmenizin ihtiyaçlarını ve eksiklerini doğru şekilde tespit edebilecek; böylece doğru müdahalede bulunabileceksiniz. Restaurant Programı hizmetinizde!

Restaurant Programı Donanımlarla Tam Uyumludur

Restaurant Programı, işletmenize gerekecek olan bilgisayar, yazarkasa, fiş yazıcı, barkod okuyucu, terazi gibi üstün özellikleri olan donanımlarla tam entegredir. Böylece sorun yaşamadan hızlıca kurulumunuz sağlanır, ürünlerinizi girer ve satışa başlarsınız. Bizimle çalışmaktan memnun kalacağıza eminiz. Satın almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.